ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2023
![](https://agnanta.com.gr/wp-content/uploads/2023/07/347550734_743279407800561_3688147555605915284_n.jpg)
Σας καλούμε και φέτος να ενισχύσετε την τράπεζα αίματος του χωριού μας με εθελοντική αιμοδοσία, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Άγναντα το Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023, ώρα 10:00- 13:00 π.μ. στο Δημαρχείο Αγνάντων.
Η δράση αυτή πραγματοποιείται στα πλαίσια ενίσχυσης της Τράπεζας αίματος των Αγναντιτών. Σε αυτή την τράπεζα, με κωδικό 16266, δικαιούχοι είναι όλοι οι απανταχού Αγναντίτες και οι οικογένειες τους.
Η συμμετοχή σας στην αιμοδοσία είναι μια σημαντική πράξη αλληλεγγύης. Η Τράπεζα αίματος έρχεται να καλύψει κάθε είδους ανάγκη σε αίμα, έκτακτη ή προγραμματισμένη, για όλα τα μέλη της.
📌5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!
📌5 λεπτά από τον χρόνο μας αρκούν για να σώσουν μια ζωή!!🩸
📌Με τον κωδικό 16266 σε οποιοδήποτε νοσοκομείο της Ελλάδας, το αίμα που δίνετε προστίθεται στην τράπεζα του χωριού μας !
Μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρει
![](https://agnanta.com.gr/wp-content/uploads/2022/07/IMG_20220430_154506-500x380.jpg)
Δ. Κεντρικών Τζουμέρκων: Καθορισμός θέσεων στάθμευσης στην Τ.Κ. Αγνάντων
7 Ιουλίου 2022![](https://agnanta.com.gr/wp-content/uploads/2024/03/προσκληση-ΓΕΝΙΚΗ-ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ-24-500x280.jpg)
ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΙΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΣΕ ΕΤΗΣΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
4 Μαρτίου 2024![](https://agnanta.com.gr/wp-content/uploads/2021/10/21-ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΑΘΛΟΣ-ΑΓΝΑΝΤΑ-2021-500x380.jpg)